Forum Contact us!

Heren 7 - Heren 7

Trainingsrooster

Rooster P3 2014-2015 16 mrt - 26 apr
Maandag
19:00 - 20:30 Sporthal 1 Veld 3 Heren 7/8 Monica Constantinovici
Woensdag
17:30 - 19:00 Sporthal 1 Veld 2 Heren 7 Ieke Schrader
 

Stand - Heren derde klasse B

1. Saasveldia H1 42 / 9
2. Devoc H3 35 / 9
3. ATC H1 32 / 8
4. Harambee H7 28 / 8
5. Havoc H2 19 / 9
6. Devoc H4 17 / 9
7. Polstars H2 17 / 9
8. Rivo H4 15 / 10
9. Rosstars H2 11 / 9
10. Harambee H8 9 / 10
 

Wedstrijden

19 sep 00:00 RMLDO Rivo 4 - Heren 7 1-3 Details  
27 sep 00:00 ESDUT Heren 7 - Rosstars 2 3-1 Details  
3 okt 00:00 DDNRE Devoc 3 - Heren 7 3-1 Details  
25 okt 17:00 SAARE Saasveldia 1 - Heren 7 4-0 Details  
1 nov 11:30 ESDUT Heren 7 - Polstars 2 4-0 Details  
8 nov 13:30 HKBEL Havoc 2 - Heren 7 1-3 Details  
15 nov 19:00 ESDUT Heren 7 - Devoc 4 4-0 Details  
28 nov 21:00 ESDUT Heren 8 - Heren 7 0-4 Details  
10 jan 17:00 ROSRO Rosstars 2 - Heren 7 Details  
17 jan 11:30 ESDUT Heren 7 - Devoc 3 Details  
17 jan 14:00 - eind Wedstrijdleiding
31 jan 11:30 ESDUT Heren 7 - Heren 8 Details  
13 feb 21:15 BENPO Polstars 2 - Heren 7 Details  
28 feb 11:30 ESDUT Heren 7 - Havoc 2 Details  
7 mrt 16:30 DDNRE Devoc 4 - Heren 7 Details  
13 mrt 19:00 ESDUT Heren 7 - ATC 1 Details  
3 apr niet - niet Wedstrijdleiding
4 apr 11:30 ESDUT Heren 7 - Saasveldia 1 Details  
10 apr 21:00 HGLSL ATC 1 - Heren 7 Details  
18 apr 11:30 ESDUT Heren 7 - Rivo 4 Details  
 

Spelers

Alexander Bakker
(Diagonaal)
 
Annemark Verheijen
(Diagonaal)
 
Bert van de Ridder
(Buiten, Aanvoerder)
 
Frank Reijns
(Buiten)
 
 
 
 
[Geen foto beschikbaar]
 
 
 
 
 
 
[Geen foto beschikbaar]
 
 
 
Herwin van den Berg
(Mid)
 
Iago Matos
(Buiten)
 
Jesse Kaiser
(Spel)
 
Peter van der Slot
(Spel)
 
 
 
 
[Geen foto beschikbaar]
 
 
 
   
Roland Adelerhof
(Mid)
 
Thijs de Haan
(Mid)
 
   

Begeleiders

Geke Altena [Geen foto beschikbaar] Monica Constantinovici  
Geke Altena
(Coach)
 
Ieke Schrader
(Trainer/Coach)
 
Monica Constantinovici
(Trainer)