Forum Contact us!

Dames 1 - Dames 1

Trainingsrooster

Rooster P3 2014-2015 16 mrt - 26 apr
Maandag
19:00 - 20:30 Sporthal 1 Veld 1 Dames 1 Hein Mekkes
Woensdag
21:15 - 23:30 Sporthal 1 Veld 1 Dames 1 Hein Mekkes
 

Stand - Dames promotieklasse A

1. Saasveldia D1 42 / 11
2. Tornado Geesteren D2 37 / 11
3. ikwilvanmijnautoaf.nl/DeVoKo D2 32 / 11
4. Kuipers Flevoll D1 30 / 11
5. Ecare Apollo 8 D3 29 / 10
6. Dynamo Tubbergen D3 28 / 11
7. Krekkers D3 28 / 11
8. WVC Volley D1 27 / 10
9. Harambee D1 21 / 10
10. Rivo Rijssen D2 20 / 10
11. Twente '05 D2 20 / 11
12. Volley '68 D1 6 / 11
 

Wedstrijden

19 sep 00:00 MRPHA Krekkers 3 - Dames 1 4-0 Details  
27 sep 00:00 ESDUT Dames 1 - Tornado Geesteren 2 0-4 Details  
10 okt 00:00 ESDUT Dames 1 - ikwilvanmijnautoaf.nl/DeVoKo 2 2-3 Details  
31 okt 21:00 ESDUT Dames 1 - Ecare Apollo 8 3 0-4 Details  
8 nov 17:00 FLESP Kuipers Flevoll 1 - Dames 1 1-3 Details  
15 nov 17:00 ESDUT Dames 1 - Twente '05 2 3-1 Details  
22 nov 17:00 WEETH Saasveldia 1 - Dames 1 4-0 Details  
28 nov 21:00 ESDUT Dames 1 - Dynamo Tubbergen 3 3-2 Details  
29 nov 10:30 - 14:00 Wedstrijdleiding
6 dec 11:30 ESDUT Dames 1 - WVC Volley 1 3-1 Details  
20 dec 16:00 LOSFA Volley '68 1 - Dames 1 1-3 Details  
9 jan 21:15 GTRRA Tornado Geesteren 2 - Dames 1 Details  
16 jan 21:00 ESDUT Dames 1 - Volley '68 1 Details  
24 jan 13:30 DNKDO ikwilvanmijnautoaf.nl/DeVoKo 2 - Dames 1 Details  
30 jan 19:30 WIEDI WVC Volley 1 - Dames 1 Details  
14 feb 12:30 BNEWO Ecare Apollo 8 3 - Dames 1 Details  
27 feb 21:00 ESDUT Dames 1 - Kuipers Flevoll 1 Details  
7 mrt 15:00 ESDPA Twente '05 2 - Dames 1 Details  
13 mrt 21:00 ESDUT Dames 1 - Rivo Rijssen 2 Details  
14 mrt 14:00 - eind Wedstrijdleiding
27 mrt 20:30 TUBVE Dynamo Tubbergen 3 - Dames 1 Details  
3 apr 21:00 ESDUT Dames 1 - Saasveldia 1 Details  
11 apr 11:00 RSNRE Rivo Rijssen 2 - Dames 1 Details  
17 apr 21:00 ESDUT Dames 1 - Krekkers 3 Details  
 

Spelers

Cecilia Laborde
(Libero)
 
Frederique Lotgerink Bruinenberg
(Buiten)
 
Frouz Soltani
(Spel)
 
Ilse Hofmeester
(Mid)
 
Ilse Overgoor
(Buiten)
 
Janneke den Butter
(Buiten)
 
Katharina Jansen
(Diagonaal, Aanvoerder)
 
Kristy Bakhuis
(Diagonaal)
 
 
 
 
[Geen foto beschikbaar]
 
 
 
   
Lisa Morsman
(Mid)
 
Tessa Fij
(Mid)
 
   

Begeleiders

Hein Mekkes      
Hein Mekkes
(Trainer/Coach)