Forum Contact us!

Standen

 
Interne mixcompetitie
1. Harambee M4 33 / 9
2. Harambee M6 32 / 9
3. Harambee M1 22 / 9
4. Harambee M2 21 / 9
5. Harambee M5 16 / 9
6. Harambee M3 14 / 9
 
Derde Divisie A Heren Oost
1. Stichting Webton TV H3 45 / 11
2. Harambee H1 37 / 11
3. BVC'73 H1 36 / 11
4. Elite/Dynamo H1 34 / 11
5. Hevo H1 33 / 11
6. Time Out'75 H1 30 / 11
7. Favorita H1 29 / 11
8. Ecare Apollo 8 H2 26 / 12
9. Rivo Rijssen H2 20 / 12
10. Stichting Webton TV H2 17 / 11
11. WSV H1 16 / 11
12. DeVolCo'88 H1 12 / 11
 
Heren promotieklasse A
1. Ecare Apollo 8 H3 39 / 11
2. DeVolCo'88 H2 38 / 11
3. VV Alterno H4 37 / 10
4. Kerkemeijer Gemini H1 34 / 11
5. Twente-Sparta H1 34 / 11
6. Devoc H1 31 / 11
7. Harambee H2 27 / 12
8. Holyoke H1 23 / 11
9. ISIVOL H1 23 / 11
10. Grol H1 22 / 11
11. De Jong & Laan VC Aastad H1 20 / 11
12. Harambee H3 2 / 11
 
Heren tweede klasse A
1. Twente-Sparta H2 38 / 9
2. De Jong & Laan VC Aastad H3 37 / 10
3. Vosta H2 36 / 10
4. Springendal-Set-Up`65 H3 35 / 10
5. Webton Hengelo H6 26 / 10
6. Fellini Vips H3 23 / 10
7. Tante Sien Esch Stars H1 21 / 9
8. Ecare Apollo 8 H6 21 / 10
9. Twente '05 H1 14 / 10
10. Wevo 70 H2 14 / 10
11. Harambee H6 5 / 10
 
Heren tweede klasse B
1. Rosstars H3 49 / 11
2. Volley '68 H2 45 / 10
3. DSVD H1 42 / 10
4. Harambee H4 29 / 9
5. WVC Volley H1 29 / 10
6. Mare Volley H1 29 / 11
7. Havoc H1 23 / 11
8. Kuipers Flevoll H1 21 / 10
9. Rivo Rijssen H5 20 / 10
10. Webton Hengelo H8 14 / 11
11. Vrivo H3 8 / 12
12. Fellini Vips H4 6 / 11
 
Heren tweede klasse C
1. Mintonette H1 42 / 10
2. Devoc H2 42 / 10
3. Webton Hengelo H7 34 / 11
4. Amicitia H1 33 / 10
5. Elite/Dynamo H4 32 / 10
6. Rivo H2 25 / 11
7. Polstars H1 23 / 10
8. Harambee H5 16 / 10
9. SVH VC H2 14 / 9
10. Holyoke H2 7 / 9
11. De Jong & Laan VC Aastad H4 7 / 10
 
Heren derde klasse B
1. Saasveldia H1 42 / 9
2. Devoc H3 35 / 9
3. ATC H1 32 / 8
4. Harambee H7 28 / 8
5. Havoc H2 19 / 9
6. Devoc H4 17 / 9
7. Polstars H2 17 / 9
8. Rivo H4 15 / 10
9. Rosstars H2 11 / 9
10. Harambee H8 9 / 10
 
Dames promotieklasse A
1. Saasveldia D1 42 / 11
2. Tornado Geesteren D2 37 / 11
3. ikwilvanmijnautoaf.nl/DeVoKo D2 32 / 11
4. Kuipers Flevoll D1 30 / 11
5. Ecare Apollo 8 D3 29 / 10
6. Dynamo Tubbergen D3 28 / 11
7. Krekkers D3 28 / 11
8. WVC Volley D1 27 / 10
9. Harambee D1 21 / 10
10. Rivo Rijssen D2 20 / 10
11. Twente '05 D2 20 / 11
12. Volley '68 D1 6 / 11
 
Dames tweede klasse A
1. BUVO D1 50 / 11
2. Polstars D2 45 / 11
3. De Jong & Laan VC Aastad D2 44 / 11
4. Volley '68 D2 39 / 11
5. Wevo 70 D4 35 / 11
6. Rivo Rijssen D5 27 / 12
7. ikwilvanmijnautoaf.nl/DeVoKo D5 21 / 11
8. Harambee D4 16 / 11
9. Tornado Geesteren D4 15 / 10
10. Ecare Apollo 8 D6 14 / 11
11. SVH VC D3 14 / 11
12. Webton Hengelo D3 10 / 11
 
Dames tweede klasse B
1. Harambee D2 48 / 11
2. Rivo Rijssen D4 44 / 10
3. Twente-Sparta D2 31 / 11
4. Kuipers Flevoll D3 30 / 12
5. Wevo 70 D3 29 / 11
6. Pollux D2 27 / 11
7. Flash Stars D1 25 / 11
8. Devoc D2 22 / 10
9. Twente '05 D4 22 / 11
10. Holyoke D2 20 / 11
11. Dynamiek D1 14 / 11
12. Unisson D1 13 / 10
 
Dames tweede klasse C
1. Tornado Geesteren D3 45 / 12
2. Krekkers D5 42 / 11
3. Kadoeng D1 42 / 11
4. Fellini Vips D1 35 / 9
5. Rosstars D3 34 / 11
6. Webton Hengelo D2 23 / 9
7. WVC Volley D2 23 / 11
8. Vocluma D1 18 / 8
9. DSVD D1 16 / 10
10. Harambee D3 11 / 10
11. SVH VC D2 10 / 10
12. BUVO D2 6 / 10
 
Dames derde klasse C
1. De Jong & Laan VC Aastad D4 44 / 11
2. WVC Volley D3 43 / 10
3. Twente '05 D5 42 / 11
4. SVH VC D5 38 / 11
5. Holyoke D3 29 / 11
6. Ti-Volley D1 27 / 11
7. Saasveldia D5 20 / 10
8. Webton Hengelo D7 19 / 11
9. TVO D2 19 / 11
10. Twente-Sparta D3 17 / 11
11. Harambee D6 17 / 11
12. Vrivo D4 10 / 11
 
Dames derde klasse D
1. HVC D1 50 / 11
2. Medusa D1 48 / 11
3. Saasveldia D4 42 / 11
4. Tornado Geesteren D6 32 / 12
5. Wevo 70 D6 31 / 11
6. De Jong & Laan VC Aastad D3 29 / 11
7. Harambee D5 26 / 11
8. Vrivo D3 25 / 10
9. Time Out'75 D2 20 / 11
10. Webton Hengelo D6 15 / 10
11. ikwilvanmijnautoaf.nl/DeVoKo D8 11 / 12
12. Rivo Rijssen D6 1 / 11
 
Dames vierde klasse A
1. Medusa D2 36 / 8
2. Devoc D4 32 / 8
3. Tornado Geesteren D7 27 / 8
4. Ecare Apollo 8 D7 27 / 8
5. HVC D3 19 / 8
6. WVC Volley D4 17 / 7
7. Harambee D8 8 / 8
8. ATC D2 5 / 8
9. SVH VC D6 4 / 7
 
Dames vierde klasse B
1. Krekkers D6 39 / 9
2. HVC D2 33 / 9
3. De Pallegarste D2 32 / 9
4. Volley '68 D5 25 / 8
5. Harambee D7 25 / 9
6. Devoc D5 18 / 9
7. SVH VC D7 15 / 9
8. Kuipers Flevoll D4 15 / 9
9. De Pallegarste D3 12 / 9
10. Ecare Apollo 8 D8 6 / 8